таг: Емина

Емина Јаховиќ го победи коронавирусот: По долги 15 дена закрепнувањето...

0
Пејачката Емина Јаховиќ на својот инстаграм – профил објави дека таа и членовите на нејзиното семејство го победиле коронавирусот по долги две...

Емина Јаховиќ се бори со коронавирусот: Ова не е вирус, ова...

0
Пејачката Емина Јаховиќ веќе извесно време се бори против коронавирусот. Емина сега им се обрати на своите следбеници на Инстаграм, предупредувајќи колку...