fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Ембрионите

д-р Татјана Гуржанова: Што е ин витро оплодување и во кој процент...

0
Ембрионите кои не се пренесени во матката и доколку се со задоволувачки квалитети можат да се замрзнат, односно да се витрифицираат и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави