таг: експерт

Германски вирусолог: Невакцинираните ќе продолжат да се заразуваат и да се...

0
Експерт за вируси од Берлин рече дека ова лето во Германија може да има олеснување на рестриктивните мерки. Мислам дека ќе...

Експерт за кралското семејство: Бебето на принцот Хари и Меган Маркл...

0
Ингрид Сивард, експерт за кралското семејство тврди дека знае како ќе се вика второто дете на принцот Хари и Меган Маркл. Иако...