fbpx

таг: Експертот

Инстаграм воведува голема промена: Корисниците веќе ја мразат- еве за што...

0
Голема промена на Инстаграм! Експертот за социјални мрежи, Мет Навара, на својот профил на Твитер објави дека Инстаграм воведува голема промена во...