fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Един

Пристигна „Денот Д“ за Един Џеко и Пауло Фонсека

0
Един Џеко остана во Рома, иако претходните денови се зборуваше многу за тоа дека ќе го смени...

Едо Маајка за животот во пандемија: Фокусиран сум на луѓето околу...

0
Музичарот Един Осмиќ, познат под уметничкото име Едо Маајка, за време на карантинот бил дома со семејството, бидејќи како и за многу...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави