таг: единственото

Почина Лиза Мари Присли, единствената ќерка на Елвис Присли

0
Лиза Мари Присли, единственото дете на кралот на рокенролот Елвис Присли, почина на...

Селаковиќ: Единствен начин за решение со Косово е дијалогот

0
Србија стои на ставот дека дијалогот е единственото решение за какво било политичко прашање, рече...

Пораз на Грција, Србија се протна против Летонија

0
Поразот на Турција од Белорусија не е единственото изненадување кое се случи вечерва во кошаркарските квалификации за СП 2023. Порази претрпе Грција...