таг: едвај

Овие хороскопски знаци имаат најмногу шансии за брак во 2024 година

0
Ако едвај ја чекате 2024 година и се прашувате ќе се омажите или ожените, ѕвездите ви подготвија одговор. Погледнете во иднината , но знајте дека хороскопот ви нуди...

Не ја перете новата облека пред да ја облечете? Експертите предупредуваат...

0
ИАКО сигурно едвај чекате да облечете нова маица или фармерки веднаш по купувањето, подобро е да бидете трпеливи и да внимавате да ја...

Како без стрес да се вратите во „реалноста“ по годишниот одмор

0
Едвај го чекаме годишниот одмор, но статистиката вели дека само секој четврти човек се враќа од одмор освежен, а околу 80 отсто страдаат...

Што ако виолетова медуза ве касне на море: Еве неколку корисни...

0
Сите едвај чекаат да отидат на море, педантно го организираат и најситниот детаљ за максимално да уживаат во него. Сепак, постојат непредвидени околности...