таг: Евтините

Бочварски: Евтините авио линии ќе бидат обновени веднаш по отворањето на...

0
Евтините авио линии, кои беа прекинати поради ковид-кризата ќе бидат обновени веднаш откако ќе се отворат границите, најави денеска министерот за транспорт и врски...