таг: Еванџелиста

Линда со прва фотосесија по „обезличувачката“ козметичка операција

0
Линда Еванџелиста, која минатиот септември призна дека била „обезличена поради неуспешна естетска операција“ во 2015 година, првпат го покажа својот нов изглед. Досега,...