таг: Дру

Дру Баримор: Мајка ми ме смести 18 месеци во психијатриска установа

0
Американската актерка Дру Баримор во понеделникот, како гостин во радио емисијата на Хауард Стерн, откри дека била на психијатрија кога имала 13...

Судија блокираше одлука на Бајден

0
Американскиот сојузен судија Дру Типтон привремено го блокира обидот на претседателот Џо Бајден привремено да ја стопира депортацијата на имигрантите од САД. ...