fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Дру

Дру Баримор: Мајка ми ме смести 18 месеци во психијатриска установа

0
Американската актерка Дру Баримор во понеделникот, како гостин во радио емисијата на Хауард Стерн, откри дека била на психијатрија кога имала 13...

Судија блокираше одлука на Бајден

0
Американскиот сојузен судија Дру Типтон привремено го блокира обидот на претседателот Џо Бајден привремено да ја стопира депортацијата на имигрантите од САД. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави