таг: Дре

Раперот Др. Дре хоспитализиран по мозочна аневризма

0
Раперот и продуцент Др. Дре – една од најуспешните и највлијателните хип – хоп суперѕвезди е хоспитализиран откако доживеа аневризма на мозок,...