таг: Драјвер

ФОТО: Лејди Гага и Адам Драјвер: Првите фотографии од снимањето на...

0
Адам Драјвер и Лејди Гага беа фотографирани за време на снимањето на првите сцени за новиот филм „Gucci“, во режија на Ридли...