таг: драматичниот

Хрватите рекордно штеделе и во услови на пандемијата

0
Годината на пандемијата во Хрватска ќе биде запаметена по драматичниот пад на БДП, но и по рекордниот...

Александер- Арнолд му фати сеир на Жозе Мурињо по вчерашната средба...

0
Екипата на Ливерпул по драматичниот финиш стигна до победа од 2:1 во дерби пресметката против тимот на Тотенхем. По натпреварот тренерите на...