fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: дојка

Поразителни бројки: По 20 години, ракот на дојка го претекна ракот...

0
Ракот на дојка го претекна ракот на белите дробови, како најчеста форма на карцином во светот, објави минатата недела Светската здравствена организација...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави