таг: досие

ФОТО | Мулдер и Скали повторно се обединија: Фотографија која ги...

0
„Досие икс“ беше една од најпопуларните серии во деведесеттите, но и по толку години, серијата сè уште има бројни обожаватели низ целиот...

ВИДЕО: Белграѓанец со Тојота ја пробил оградата на српскиот парламент

0
Белграѓанец со криминално досие, денес околу 14.30 со својот автомобил Тојота РАВ4 ја проби заштитната ограда пред Националното собрание. Откако излегол од автомобилот...