fbpx

таг: „Дора“

ИНТЕРВЈУ | Дора Попова-Узуновски, психолог: Онлајн наставата го атрофираше моторниот развој...

0
Дора Попова-Узуновски е дипломиран психолог на Филозофскиот факултет при институтот за психологија на УКИМ и магистер на психолошки науки во областа на клиничката...

ВИДЕО Хрватска го избра својот претставник на Евровизија: Младата сплиќанка Албина...

0
Победничка на годинешната „Дора“ е Албина Грчиќ од Сплит. Со песната „Tick Tock“, таа освои 120 поени од публиката и ќе ја...