таг: дополнителна

АПРИЛ НА ОВИЕ ЗНАЦИ ИМ НОСИ ПАРИ: Доаѓа голема добивка, а...

0
реклама Дополнителна заработка или добивка се секогаш добредојдени. И токму тука ни доаѓа астрологијата...

Украина напредува на југот на земјата

0
Украинските војници вратија дополнителна територија во областите кои Русија нелегално ги припои, а силите на...

Бајден ќе одобри нова воена помош за Украина во вредност од...

0
Белата куќа најави дополнителна воена помош од 600 милиони долари за Украина, додека Соединетите држави...

Лесно до посакуваните резултати: Вежба за нозе што мора да ја...

0
Поради природата на оваа вежба, нема да ви треба дополнителна опрема. Се што ви треба е еден ѕид и многу мотивација. Чучнувањето...

Германија препорача сите постари од 18 години да земат трета доза...

0
Германскиот комитет за вакцинација (STIKO) денеска препорача дополнителна вакцина против корона вирусот за сите постари...

Русија тестира носна форма на вакцината „Спутник V“

0
Руски експерти измислија носна верзија на „Спутник Ве“, како дополнителна форма на заштита од вирусот корона, а...