fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Доминик

„МОЖЕ ДА ТРАЕ НЕКОЛКУ ГОДИНИ“ – научник на СЗО испрати порака...

0
Доминик Двајер, член на тимот на Светската здравствена организација (СЗО) кој го посети кинескиот Вухан, каде што за прв пат беше регистриран коронавирусот,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави