fbpx

таг: Должината

Гинзбург: Спутник лајт како привремено решение ќе штити 4 до 5...

0
Должината на ефикасноста на вакцината Спутник лајт ќе биде три до четири пати пократка од имунитетот обезбеден од Спутник V, изјави денеска Александар...