fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: долгорочна

ЏП Морган: Курсот на биткоинот може да порасне до 146.000 долари

0
Биткоинот во долгорочна перспектива може да ја надмине границата од 146.000 долари, во позадина на истиснувањето на златото како алтернативна...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави