fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Докторот

Се вакцинираше меѓу првите: Доктор од Инфективната клиника во Тирана позитивен...

0
Докторот од Инфективната клиника П’лумб Пиперо е позитивен на Ковид-19, јавуваат албанските медиуми. Како што пренесуваат тамошните медиуми, на докторот вчера му...

Шокантни тврдења на поранешниот личен лекар на легендата: Марадона се самоуби

0
Докторот Алфредо Кае ја зачуди аргентинската јавност со своето тврдење поврзано за смртта на Диего Марадона.

Шокантни тврдења на поранешниот лекар: Марадона се самоуби

0
Докторот Алфредо Кае ја возбуди аргентинската јавност со своето тврдење поврзано за смртта на Диего Марадона. Диего Армандо Марадона почина...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави