fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: доживеа

Тајгер Вудс опериран, внатрешноста на автомобилот му го спасила животот

0
Најпознатиот голфер Тајгер Вудс доживеа тешка сообраќајна несреќа. Тој загубил контрола врз возилото, излетал од патот и...

Хрватите разочарани од Червар: Срамота е тоа што го направи

0
Селекцијата на Хрватска вчера доживеа изненадувачки пораз од Аргентина од 23:19, но уште поголем шок предизвика одлуката на селекторот на „коцкестите“ Лино...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави