таг: договориле

ЕУ и Г7 ќе ги блокираат трансакциите на Централната банка на...

0
Министрите за надворешни работи на Европската Унија синоќа се договориле, со согласност на Групата седум...

Чави се договорил со Барса и побарал две големи засилувања во...

0
Неколку извори пренесуваат дека Барселона и Чави се договориле, легендата ќе го наследи Роналд Куман на кормилото и веќе се кројат планови како...