таг: Добитничката

Трнливиот пат до успехот на Џесика Честејн

0
Добитничката на последниот „Оскар“ за најдобра женска главна улога, за филмот „Очите на Теми Феј“, Џесика Честејн мина трнлив пат во животот за...