fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: длабочина

Нуркачите пронајдоа делови од урнатиот индонезиски авион

0
На длабочина од 23 метри во Јаванско море, нуркачите денеска пронајдоа делови од индонезискиот Боинг 737-500, кој се урна вчера...

Пронајдени делови од индонезискиот авион што се урна во Јаванско море

0
На длабочина од 23 метри во Јаванско море, нуркачите денеска пронајдоа делови од индонезискиот Боинг 737-500, кој се урна вчера непосредно по полетувањето...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави