fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Директотот

ФОТО: Сефер Цаноски стана татко по четврти пат

0
Директотот на ФОН Универзитет, Сефер Цаноски денес стана татко по четврти пат. Сефер на социјалните мрежи ја сподели радосната...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави