fbpx

таг: „Дилбук“

Меган Маркл: Времето за бебе е луксуз во САД

0
Меган Маркл гостуваше на интернет-платформата „Дилбук“ (DealBook) на „Њујорк тајмс“ каде што разговараше за теми како што се економијата, професионалноста и еднаквоста на жените. Таа...