fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Дидие

Синот на Дидие Дрогба најде клуб во Италија

0
Исак Дрогба, синот на Дидие, кариерата ќе ја продолжи во Италија. Исак е роден во...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави