fbpx
1 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Дејан

Како Клоп ги решава ситуациите кога тинејџери на тренинг ќе му...

0
Поранешниот дефанзивец на Ливерпул, Дејан Ловрен, открива какви методи на работа има менаџерот на „црвените“ Јирген Клоп. Германецот не сака неговите фудбалери,...

Бодирога „дивеел“ со Масератито, му следи сериозна казна

0
Познатиот српски кошаркар Дејан Бодирога, како што пишуваа медиумите, брзо возел со својот автомобил Масерати на автопат кон Белград. Полицијата го запрела...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
1.5kmh
0 %
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °
пет
4 °

Последни објави