fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: деца

Злоставување, силување, третмани со електричен шок: Околу 256.000 деца биле жртви...

0
Околу 256.000 деца, млади и ранливи лица биле психички, физички и сексуално злоставувани во државни и верски институции во Нов Зеланд, покажа...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави