fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: денекса

Почна вакцинацијата во БиХ: Прв се вакцинираше директорот на Клиничкиот центар

0
Во Босна и Херцеговина денекса почна вакцинацијата против Ковид-19, а прв се вакцинираше директорот на Универзитетскиот клинички центар на Република Српска, Владо Џајиќ....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави