fbpx
6 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Демократската

Демократите во Претставничкиот дом се залагаат за казнување на Трамп

0
Претставниците на Демократската партија во Претставничкиот дом на САД, се залагаат за казнување на поранешниот претседател Доналд Трамп, за немирите на 6 јануари....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави