fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Демократот

Прв афро-американски сенатор во Џорџија: Демократот Рафаел Ворнок прогласи победа над...

0
Демократот Рафаел Ворнок прогласи победа над својата републиканска противкандидатка Кели Лефлер во трката за едно од двете места во Сенатот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави