таг: деловниот

Дневен хороскоп за 21 декември: Сè е можно, ако правилно ги...

0
Овен Во заеднички интерес е деловниот ризик да се сведе на минимум и да се решат актуелните проблеми. Коректно испочитувајте го меѓусебниот...