таг: девојка

Уште едно сурово убиство на девојка во Иран

0
Хадис Наџафи, 20-годишна девојка застрелана и убиена од безбедносните сили на Иран, стана...

Несекојдневна сцена – дошла на состанок на слепо, па останала заглавена...

0
Една девојка од Кина останала затворена во домот на едно момче каде дошла на прв состанок, откако властите  на тоа место вовеле карантин....

Родилка раскажува за хоророт во тетовската болница: Повраќав измет, ме лечеа...

0
Дона Неделковска, девојка од Тетово раскажува за хоророт што го преживеала во болницата во Тетово каде дошла да се пораѓа. Таа на...

Тинејџерка сама се породила во тоалет, гледала упатства на ЈуТјуб

0
Девојка (17) од Индија се породила во својот дом користејќи упатства преку видео снимка на ЈуТјуб бидејќи бременоста ја криела од семејството, соопштила...

РОНАЛДО И ГЕОРГИНА ЧЕКААТ БЛИЗНАЦИ – фудбалерот објави фотографија во постела...

0
Ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Кристијано Роналдо и неговата девојка Георгина наскоро повторно ќе станат родители. Роналдо денеска на својот Инстаграм профил објави...

Белорусија го ослободи новинарот Роман Протасевич

0
Белорусија ги ослободи критичкиот новинар Роман Протасевич и неговата девојка Софија Сапега. Новинарот кој беше уапсен во...

Поранешната девојка на принцот Хари проговори за врската: Беше застрашувачко и...

0
Поранешната девојка на принцот Хари, Челси Дејви опиша како се чувствувала во текот на седумте години од нивната врска. Таа не можела...

ВИДЕО: Девојка од Бразил стана хит на социјалните мрежи откако отпеа...

0
Младата девојка Габриела Роша од Бразил стана хит на социјалните мрежи откако неодамна сподели видео на кое пее на македонски јазик. ...

Еве што се случува со девојката која ПРИМИ ШЕСТ ДОЗИ НА...

0
26-годишната девојка од Тоскана, која по грешка прими шест дози од вакцината „Фајзер“, станала првиот и досега единствен случај во светот. Такво...

Провалници влегле во имотот на кралицата Елизабета

0
Непознат маж и девојка упаднале во имотот на кралицата Елизабета во Виндзор. Упадот се случи минатата недела, но таа вест дури сега...