fbpx
4 C
Skopje
сабота, март 6, 2021

таг: Дебито

Тухел после дебито: Титула? Не, мора да бидеме реални!

0
Германскиот менаџер на дебито како нов менаџер на Челси стартуваше со реми на својот „Стемфорд Бриџ“ (0:0) против Вулверхемптон. Лондонските...

Љафтов: Со успехот ќе придонесеме за афирмирање на одбојката, но и...

0
Дебито го имавме во 2019, најдобрата македонска одбојкарска репрезентација по вторпат во својата историја ќе игра на Европско првенство. Јануари...

Покетино после неуспешното деби: Мбапе мора да биде подобар!

0
Дебито на новиот тренер на ПСЖ, Маурисио Покетино, откако го замени Томас Тухел на гостувањето кај Сент Етјен (1:1), не заврши како...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави