fbpx
6 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Дебар

Ова ни на куче не му се прави: Потресно сведоштво на...

0
Велдз Веапоска од Дебар, медицинска сестра од итната помош, преживува вистинска голгота откако се породила во болницата во Струга со царски рез, но...

Во Дебар меѓу новозаразените седумгодишно дете и момчиња на возраст од...

0
Во Дебар вчера потврдените 12 нови случаи со Ковид-19 е едно седумгодишно дете, кое се заразило од контакт со блиско лице. Меѓу нив...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
81 %
0.5kmh
0 %
саб
19 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
6 °

Последни објави