fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: двојките

Кралски куп: Димитриевски против Меси, Барди го доби Ваљадолид

0
Ги дознавме двојките од осминафиналето во Кралскиот куп, Рајо Ваљекано на македонскиот репрезентативец голман Столе Димитриевски ќе има силен предизвик. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави