fbpx

таг: „Дајте

Вива сокови и ѕвездите од „Дајте музика“ заедно се подготвуваат...

0
Најпопуларното детско и тинејџерско шоу „Дајте музика“ најави спектакуларен концерт на 18 Јуни, на стадионот на АРМ во Скопје со почеток од 20...

За малку ќе го изгубевме Маркијан: Ребека во потресна исповед се...

0
Пејачката и претседателка на здружението „Дајте ни крилја“ Ребека Јанковска – Ристески, на својот профил на Фејсбук објави емотивен статус со потресна...