fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Даниела

Потресно сведоштво на медицинската сестра за смртта на 10-годишното момче од...

0
Даниела Краљевиќ, 34-годишната медицинска сестра во болничката соба во која лежела, цела ноќ го слушала оживувањето на 10-годишното момче, кое за жал...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави