fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: гужви

Занаетчии: Неработна недела негативно ќе се одрази врз еснафот

0
Намалување на приходите, поголеми гужви во сабота за шопинг и пазарување, намален број на туристи но и на вработени.Ова се дел од негативните...

Пролонгирана за понеделеник мерката за влез во Србија со негативен ПЦР...

0
Поради големите гужви кои вчера и денеска се создадоа на границите на Србија со соседните земји, мерката според која е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави