fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: губите

Дневен хороскоп за 3 јануари: Не плашете се да се вљубите!

0
ОвенЧувствувате дека ја губите наклоноста на надредените. Затоа, се чувствувате несигурни, и правите грешка по грешка. Ве очекуваат мали проблеми на професионално...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави