fbpx
2 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Грубовиќ

Интервју со доц. д-р Рада М. Грубовиќ Растворцева: Многу оздравени кои...

0
Доктор Рада М. Грубовиќ Растворцева, специјалист трансфузиолог, супспецијалист хематолог и раководител на Институтот за трансфузиона медицина – Скопје, која во време на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
2 ° C
2 °
2 °
93 %
0.4kmh
0 %
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °

Последни објави