fbpx
1 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: грижата

ФОТО | Еве како изгледа животот на жена која живее со...

0
Понекогаш и грижата за еден домашен миленик знае да биде многу тешка задача, а како ли живее оваа жена со повеќе од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
80 %
4.1kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
9 °

Последни објави