fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: грејпфрутот

Здравствени проблеми кои ќе ги излечите со помош на семките од...

0
Поради неговите својства, грејпфрутот е квалификуван како диететско овошје. И навистина, целулозата, семето и кората на овој цитрус содржат голем список на здравствени...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави