fbpx

таг: грешки

Африкански куп на нации: Судијата два пати предвреме го заврши дуелот...

0
Бројни судиски грешки го одбележаа вечерва дуелот од воведното коло во групата Ф во рамки на африканскиот Куп на нации меѓу Мали и...

Анчелоти ги опомена своите ѕвезди по поразот од Гетафе

0
Тренерот на Реал Мадрид  не бараше индивидуални грешки по поразот од Гетафе и не бараше вина кај својот дефанзивец, бидејќи според него потфрлиле...

Автопатот „Струма“ во Бугарија, ем реконструиран, ем повторно со многу грешки!

0
Сообраќајни експерти констатирале голем број грешки на реконструираната делница на автопатот Струма во...