fbpx
0 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: Горан

Кардиологот Николов бара да се вакцинира: Имам 65 години, ако некој...

0
Д-р Горан Николов лекар специјалист интернист-кардиолог на Фејсбук објави молба до своите помлади колеги и до министерот Венко Филипче ако се откажат од...

Горан Пандев збесна: Уште еднаш докажавте дека не сте фудбалски луѓе,...

0
Најдобриот македонски фудбалер Горан Пандев „збесна“. Тој на социјалните мрежи објави неколку фотографии од фудбалскиот меч Академија...

Д-р Горан Димитров: Примарна превенција од ракот на грлото на матката...

0
Проф. д-р Горан Димитров, претседател на Македонското здружение за цервикална патологија и колпоскопија потенцира дека примарната превенција од ракот на грлото на матката...

Кунгуловски за мутираниот вирус: Еден од гените кои се детектираат од...

0
Д-р Горан Кунгуловски од клиниката “Жан Митрев“ во емисијата на Телма објасни како бил детектиран британскиот сој во земјава. Вирусот со...

Вујовиќ како ракометар беше неверојатен, но како тренер е нула

0
Поранешниот хрватски репрезентативец Горан Шпрем нема добро мислење за тренерските квалитети на Веселин Вујовиќ. Поранешниот тренер на Вардар и миленик...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
80 %
1kmh
0 %
сре
15 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави