fbpx

таг: годинашниот

ВИДЕО | Гарванлиев со емотивно извинување до јавноста: Еве ме пред...

0
Прочитајте го обраќањето на годинашниот македонски претставник на Евровизија, Васил Гарванлиев. „Роден во Струмица 1984 година. Во 1997 година, мојата фамилија...

Ковид-19 највисоко на агендата на Светскиот економски форум во Давос

0
Од денеска до 29 јануари ќе се одржи годинашниот, овој пат виртуелен Светски економски форум во Давос....