fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: глуми

Џенифер Лопез ќе глуми во филмот „The Mother“ на „Netflix“

0
Џенифер Лопез ќе глуми жена убиец во претстојниот филм на „Netflix“ насловен „The Mother“ во кој ќе се појави и како...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави