таг: гласно

Затворениот руски опозиционер, Навални, повика на секојдневни протести

0
Оваа стара Русинка гласно извикуваше „Украина“, но ја спречи руската полиција која ја уапси. Всушност, имаше стотици апсења на демонстранти во...

Тухел изненаден од критиките на Лукаку

0
Во Челзи гласно одекнаа коментарите на напаѓачот Ромелу Лукаку, кој вчера изјави оти е незадоволен од состојбата во клубот и јавно ја критикуваше...